O firmie

     MAZCOM Systemy Teleinformatyczne jest prywatną firmą obecną na rynku od prawie 20 lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań teleinformatycznych oraz ich wdrażaniu na terenie całego kraju. Zapewniamy klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym nowoczesne i praktyczne rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne dostosowane do ich potrzeb.

Jako autoryzowany dystrybutor sprzętu informatycznego renomowanych Firm takich jak HP Inc, Vmware, Draytek, Netapp, IGLE, Synology, zajmujemy się sprzedażą, instalacją oraz wdrażaniem powyższego sprzętu we wskazanym przez klienta miejscu wykonując to z najwyższa starannością i profesjonalizmem.

Zajmujemy się także instalacją, konfiguracją oraz obsługą central telefonicznych takich firm jak Slican, Alcatel-Lucent, Panasonic. Projektujemy i wykonujemy instalacje okablowania strukturalnego w budynkach biurowych i przemysłowych. Budujemy firmowe sieci komputerowe oparte na najwyższej jakości urządzeniach sieciowych, a także zajmujemy się ich utrzymaniem i obsługą pod względem technicznym i administracyjnym.

Świadczymy również usługi związane z zaawansowanymi systemami serwerowymi – MS Windows oraz Vmware, macierzowymi  – NetApp,  które obecnie są systemami o kluczowym znaczeniu dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo firmowych danych wykorzystując sprzęt i doświadczenie takich firm jak Netapp, Synology.

W naszej działalności przywiązujemy szczególną wagę do wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz nawiązywania długotrwałych kontaktów z Klientami. Z najwyższą dbałością i konsekwencją realizujemy powierzone nam zlecenia w związku z czym stale poszerzamy grono zadowolonych Klientów.

Chcąc dostosować się do specyfiki naszych klientów,  świadczymy usługi zdalnie oraz bezpośrednio w lokalizacjach klienta.
W celu sprostania wymaganiom Klientów nasz zespół nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w zakresie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii poprzez uczestnictwo w różnorodnych formach profesjonalnych szkoleń.

Naszym mottem jest „ profesjonalizm, satysfakcja i zadowolenie Klienta

Wirtualizacja serwerów

Wykorzystaj całą moc swojego serwera

Backup

Zawsze wykonuj kopie bezpieczeństwa

Helpdesk

Zawsze służymy pomocą