Praca

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik Informatyk

Zakres zadań:
• Wsparcie użytkowników i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem użytkowym
• Rejestrowanie, analizowanie oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów (helpdesk)
• Instalacja oraz konserwacja urządzeń sieciowych
• Dbanie o poprawne działanie komputerów, serwerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych
• Rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie eksploatacji systemu informatycznego
• Konserwacja sprzętu sieciowego
• Instalacje sieci komputerowych
• Bezpośrednia współpraca z klientami firmy

Wymagania:
• Prawo jazdy kat B
• Wykształcenie min. średnie techniczne
• Znajomość administracji systemów operacyjnych Windows 7/8/10 oraz Server 2012R2 i nowszy (w tym Active Directory)
• Posiadanie umiejętności pozwalających na konfigurowanie i diagnozowanie problemów sprzętu klasy PC
• Posiadanie znajomości protokołów sieciowych, konfiguracji sieci, bezpieczeństwa sieci (Firewall, VPN, NAT)
• Znajomość aplikacji biurowych MS Office
• Zdolności manualne praca przy instalacjach sieci komputerowej
• Dobra organizacja czasu pracy, zdolność myślenia analitycznego, odpowiedzialność i kreatywność
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
• Umowę o pracę poprzedzoną umową stażową na okres próbny
• Praca 8-godzinna ( (homebase lub wyjazdy do klientów)
• dostęp do najnowszych technologii
• udział w ciekawych projektach informatycznych
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i realizowanych zadań

Poszukujemy osoby gotowej do nawiązania dłuższej współpracy. Prosimy o przesłanie CV .Planowane zatrudnienie od zaraz.

Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MAZCOM z siedzibą w Tenczynku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wirtualizacja serwerów

Wykorzystaj całą moc swojego serwera

Backup

Zawsze wykonuj kopie bezpieczeństwa

Helpdesk

Zawsze służymy pomocą