Usługi

Świadczymy usługi w następującym zakresie:

Outsourcing IT

MAZCOM już od kilkunastu lat świadczy usługi outsourcingowe dla firm, które chcą zoptymalizować koszty związane z obsługą IT. Naszym klientom proponujemy świadczenie usług zdalnie lub bezpośrednio w miejscu lokalizacji firmy klienta.

Zapewniamy:

 • Usługi integracji systemów komputerowych
 • Pełne wsparcie użytkownika końcowego ( Help Desk )
 • Zarządzania procesami IT
 • Administrację sieciami LAN/WAN
 • Administrację infrastrukturą serwerowa i infrastruktura zapewniająca bezpieczeństwo IT

MAZCOM świadczy usługi w związane z zaawansowanymi systemami serwerowymi i macierzowymi, które mają kluczowe znaczenie w biznesie i są zarazem najbardziej wymagające pod względem dostępności i niezawodności.

Usługi IT Integration

Są to usługi mające na celu dostosowanie infrastruktury IT klientów do bieżących i ciągle zmieniających się wymagań  biznesowych i technicznych. Nasza firma zapewnia wsparcie swoim klientom od momentu projektowania i planowania nowej inwestycji informatycznej  poprzez dostarczanie odpowiedniego sprzętu i oprogramowania aż do momentu jego wdrożeni zapewniając jednocześnie późniejszą obsługę sprzętu w skład, której wchodzi:

 • Uruchomienie nowych systemów na nowych platformach,
 • Aktualizację wersji oprogramowania
 • Migrację pomiędzy systemami
 • Konsolidacje systemów
 • Wirtualizację środowisk fizycznych wykorzystywanych przez klienta

Wsparcie Informatyczne ( HelpDesk )

To rozwiązanie mające na celu  zapewnienie ciągłości pracy  w obsługiwanej przez nas firmie poprzez stałe wsparcie w zakresie technologii IT. Zadaniem systemu  Help Desk jest przyjmowanie zgłoszeń serwisowych, szybkie rozwiązanie problemów zdalnie lub w siedzibie klienta, monitorowanie stanu zgłoszenia problemu i szybkości usunięcia awarii.

Instalacja i konfiguracja central telefonicznych

Pracownicy MAZCOM w sposób profesjonalny pomogą Ci w wyborze odpowiednich urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy proponując rozwiązania praktyczne, ale nie obciążające w sposób niepotrzebny budżetu firmy. W celu spełnieni tego założenia prace nasze zawsze rozpoczynamy od zapoznania się z potrzebami klienta, co zapewni nam możliwość przedstawienia optymalnych rozwiązać IT oraz konkretnej oferty cenowej i sposobu realizacji inwestycji. Zawsze staramy się aby Nasz klient mógł wykorzystać zakupiony sprzęt w 100 % i aby na takim samym poziomie było Jego zadowolenie z wykonanej usługi.

Posiadamy bogate doświadczenie w :

 • Konfiguracji skomplikowanych i wyrafinowanych usług central telefonicznych
 • Zaawansowanych przekierowaniach telefonicznych
 • Usługach call-center
 • Wydzwanianiu się do central telefonicznych
 • Kierowaniu ruchu przez najtańszego operatora ( LCR )
 • W linkowaniu central telefonicznych
 • Usługach IP
 • Rejestracji i taryfikacji rozmów
 • Usługach VoIP

Sprzedaż sprzętu IT i oprogramowanie

Na zamówienie Klienta dostarczamy wszelki sprzęt Teleinformatyczny – serwery, komputery, laptopy, drukarki, routery, terminale komputerowe, centrale telefoniczne, telefony a także licencje na oprogramowanie.

 

Doradztwo IT

Oferujemy pełne usługi doradcze w zakresie informatyki i telekomunikacji przedstawiając propozycje różnych rozwiązań w zależności od potrzeb i możliwości finansowych klienta czy firmy.

Zapewniamy analizę i porównanie proponowanych Twojej firmie przez różnorodnych dostawców usług informatycznych umów współpracy, tak aby były one korzystne dla Firmy pod względem finansowym, technicznym oraz ewentualnej możliwości odstąpienia od umowy w przepadku nie spełniania w winy dostawcy wymaganych  przez Ciebie standardów.

Zapewniamy  profesjonalne wsparcie czy wyborze komputerów, oprogramowania, sprzętu telekomunikacyjnego i wyborze różnorodnych rozwiązań technicznych. Zapewnimy Twojej firmie wybór odpowiedniego serwera dostosowanego do jej potrzeb oraz wybór usług  sprawdzonej i rzetelnej firmy hostingowej. Pracownicy MAZCOM zapewnią Ci pomoc w rejestracji domeny, obsługi i aktualizacji strony WWW oraz stworzeniu zintegrowanych z nią kont pocztowych.

Serwis komputerowy

Nasza Firma zapewnia wsparcie serwisowe obejmujące naprawę sprzętu komputerowego i biurowego, dbałość i systematyczność w okresowymi przeglądami sprzętu IT w celu zapewnienia ich dłuższej i bezawaryjnej działalności. Działania te mają bowiem duży wpływ na zapewnieni bezpieczeństwa znajdujących się na dyskach i serwerach informacji firmowych, które powinny być systematycznie i w bezpieczny sposób archiwizowane oraz zabezpieczone poprzez odpowiednio dobrane i licencjonowane programy antywirusowe i anty-hakerskie

Wirtualizacja serwerów

Wykorzystaj całą moc swojego serwera

Backup

Zawsze wykonuj kopie bezpieczeństwa

Helpdesk

Zawsze służymy pomocą